АРТ.2173

4600 ден

  • Достапни големини:36 37 38 39 40
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Бои: Црна лак, Кафеава
Исчисти
  • Достапни големини:36 37 38 39 40
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Бои: Црна лак, Кафеава
Боја

Кафеава, Црна лак

Големина

36, 37, 38, 39, 40

Оцени

Сеуште нема оцени

Оценете го први “АРТ.2173”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не