АРТ.2106

2800 ден

  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Достапни големини: 36 37 38 39 40
  • Бои: Драп кроко , Тегет кроко, Розе кроко , драп лак боне , Бисерна Црна кроко, Бела кроко
Исчисти
  • Достапни големини: 36 37 38 39 40
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Бои: Драп кроко , Тегет кроко, Розе кроко , драп лак боне , Бисерна Црна кроко, Бела кроко
Боја

Бела кроко, Драп кроко, Драп Лак боне, Перла црна кроко, Розе кроко, Тегет

Големина

36, 37, 38, 39, 40

Оцени

Сеуште нема оцени

Оценете го први “АРТ.2106”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не