АРТ.2108

2800 ден

  • Достапни големини: 35 36 37 38 39 40 41
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Висина на штикла: 8cm
  • Бои: бела лак , крем лак , црна лак , црна, црвена лак
Исчисти
  • Достапни големини: 35 36 37 38 39 40 41
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Висина на штикла: 8cm
  • Бои: бела лак , крем лак , црна лак , црна, црвена лак
Големина

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41

Боја

Бела лак, Крем лак, Црвена лак, Црна, Црна лак

Оцени

Сеуште нема оцени

Оценете го први “АРТ.2108”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не