АРТ.2132

2200 ден

  • Достапни големини: 36 37 38 39 40
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Бои: Бела кожа, Црна кожа, Сива кожа, Златна кожа, Жолта кожа
Исчисти
  • Достапни големини: 36 37 38 39 40
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Бои: Бела кожа, Црна кожа, Сива кожа, Златна кожа, Жолта кожа
Боја

Бела, Жолта, Златна, Сива, Црна

Големина

36, 37, 38, 39, 40, 41

Оцени

Сеуште нема оцени

Оценете го први “АРТ.2132”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не