АРТ.2244

4600 ден

  • Достапни големини: 35 37 38 39 40
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Бои: Таупе велур,Тегет велур,Кафено велур,Црна велур,Црна кожа
Исчисти
  • Достапни големини: 35 37 38 39 40
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Бои: Таупе велур,Тегет велур,Кафено велур,Црна велур,Црна кожа
Colors

Кафеава, Таупе велур, Тегет велур, Црна, Црна велур

Size

35, 36, 37, 38, 39, 40

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АРТ.2244”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не