АРТ.2164

2900 ден

  • Достапни големини: 36 37 38 39 40
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Бои: Црна кроко кожа, Драп кроко кожа, Виски кроко кожа
Исчисти
  • Достапни големини: 36 37 38 39 40
  • Лице: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Бои: Црна кроко кожа, Драп кроко кожа, Виски кроко кожа
Colors

Виски кроко кожа, Драп кроко кожа, Црна кроко кожа

Size

36, 37, 38, 39, 40

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АРТ.2164”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не