АРТ.2238

5000 ден

 • Достапни големини: 35 36 37 38 39 40 41
  Лице: Природна кожа
  Постава: Монтоплен
  Висина на штикла: 5.5cm
Исчисти
 • Достапни големини: 35 36 37 38 39 40 41
  Лице: Природна кожа
  Постава: Монтоплен
  Висина на штикла: 5.5cm
Colors

Виски велур, Кафеава, Тегет велур, Црна

Size

36, 37, 38, 39, 40, 41

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АРТ.2238”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не