АРТ.2317

2600 ден

 • Лице:Природна кожа
  Постава:Природна кожа
  Достапни големини: 36 37 38 39 40 41
  Бои: Циклама, Жолта, Црна
  Висина на штикла: 2,5 cm
Исчисти
 • Лице:Природна кожа
  Постава:Природна кожа
  Достапни големини: 36 37 38 39 40 41
  Бои: Циклама, Жолта, Црна
  Висина на штикла: 2,5 cm
Colors

Жолта, Циклама, Црна

Size

36, 37, 38, 39, 40, 41

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АРТ.2317”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не