АРТ.2336

3580 ден

  • Лице:Природна кожа
    Постава:Природна кожа
    Достапни големини:35 36 37 38 39 40 41
    Висина на штикла:9 cm
Исчисти

Лице:Природна кожа
Постава:Природна кожа
Достапни големини:35 36 37 38 39 40 41
Висина на штикла:9 cm

Colors

Виски, Златна сет, Сребрена сет, Тегет, Црвена, Црна, Црна лак

Size

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АРТ.2336”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не