АРТ.2416

3800 ден

АРТ.2416
Лице:Природна кожа
Постава:Природна кожа
Ѓон: ТР
Броеви: 36-41

Исчисти

АРТ.2416
Лице:Природна кожа
Постава:Природна кожа
Ѓон: ТР
Броеви: 36-41

Colors

Драп, Златна, Тегет, Црна, Црна лак

Size

36, 37, 38, 39, 40, 41

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АРТ.2416”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Чекор 1

Разгледајте ја нашата веб страница и изберете го моделот на обувки кој највеќе ви се допаѓа.

Чекор 2

Изберете го посакуваниот модел и внесете го во кошничка.

Чекор 3

Пополнете ги потребните информации за креирање на нарачка

Чекор 4

Штом се евидентира нарачката, истата ќе биде испорачана на вашата адреса за 1-3 работни дена

Доколку имате било какви прашања при навигација или креирање на нарачки на нашата веб страница, слободно исконтактирајте не